XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
21.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.11.2018 13:00 Inđija 3 : 1 Radnički 1923
21.11.2018 13:00 Borac 1 : 0 Novi Pazar
21.11.2018 13:00 Sloboda 0 : 2 Bežanija
21.11.2018 13:00 Teleoptik 2 : 0 Budućnost
21.11.2018 18:00 Trajal 2 : 1 Sinđelić
21.11.2018 13:00 Bečej 1918 0 : 2 Zlatibor
28.11.2018 13:00 TSC 3 : 1 Javor Matis
21.11.2018 13:00 OFK Žarkovo 1 : 2 Metalac
28.11.2018 14:59 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Inđija 18 12 3 3 39
2 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 18 11 4 3 37
3 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 18 11 2 5 35
4 Doigravanje (Play Off) TSC 18 9 7 2 34
5 Doigravanje (Play Off) Metalac 18 8 7 3 31
6 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 18 8 7 3 31
7 Doigravanje (Play Off) Bežanija 18 9 2 7 29
8 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 18 8 3 7 27
9 Play Out Trajal 18 7 3 8 24
10 Play Out Teleoptik 18 5 6 7 21
11 Play Out Bečej 1918 18 6 2 10 20
12 Play Out OFK Žarkovo 18 5 5 8 20
13 Play Out Borac 18 4 6 8 18
14 Play Out Budućnost 18 2 6 10 12
15 Play Out Sloboda 18 2 4 12 10
16 Play Out Novi Pazar 18 0 7 11 7
19.kolo
Sledeće kolo
24/25.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.11.2018 13:00 OFK Žarkovo 2 : 0 Inđija
25.11.2018 13:00 Metalac 2 : 5 TSC
24.11.2018 13:00 Javor Matis 1 : 2 Bečej 1918
25.11.2018 13:00 Zlatibor 2 : 0 Trajal
25.11.2018 13:00 Sinđelić 3 : 1 Teleoptik
25.11.2018 13:00 Budućnost 2 : 0 Sloboda
25.11.2018 13:00 Bežanija 1 : 2 Borac
26.11.2018 18:00 Novi Pazar 0 : 5 Radnički 1923

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 129 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu