XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 11.08.2018 17:30 Sinđelić - TSC 0:0
2 18.08.2018 17:30 TSC - Zlatibor 1:2
3 25.08.2018 19:00 Javor Matis - TSC 2:2
4 29.08.2018 17:00 TSC - Metalac 2:0
5 03.09.2018 16:30 OFK Žarkovo - TSC 0:0
6 09.09.2018 16:30 Inđija - TSC 4:0
7 15.09.2018 16:00 TSC - Bečej 1918 2:1
8 23.09.2018 16:00 Trajal - TSC 0:0
9 30.09.2018 15:30 TSC - Teleoptik 3:0
10 06.10.2018 15:00 Sloboda - TSC 0:2
11 13.10.2018 15:00 TSC - Borac 0:0
12 20.10.2018 14:30 Radnički 1923 - TSC 2:2
13 26.10.2018 14:30 TSC - Novi Pazar 6:0
14 31.10.2018 13:30 Bežanija - TSC 0:1
15 04.11.2018 13:30 TSC - Budućnost 4:1
16 10.11.2018 13:00 TSC - Sinđelić 1:1
17 18.11.2018 13:00 Zlatibor - TSC 1:3
18 28.11.2018 13:00 TSC - Javor Matis
19 25.11.2018 13:00 Metalac - TSC
20 01.12.2018 TSC - OFK Žarkovo
21 05.12.2018 TSC - Inđija
22 08.12.2018 Bečej 1918 - TSC
23 15.12.2018 TSC - Trajal
24 27.02.2019 Teleoptik - TSC
25 03.03.2019 TSC - Sloboda
26 09.03.2019 Borac - TSC
27 17.03.2019 TSC - Radnički 1923
28 23.03.2019 Novi Pazar - TSC
29 27.03.2019 TSC - Bežanija
30 31.03.2019 Budućnost - TSC
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 17 11 4 2 37
2 Doigravanje (Play Off) Inđija 17 11 3 3 36
3 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 17 10 2 5 32
4 Doigravanje (Play Off) TSC 17 8 7 2 31
5 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 17 8 7 2 31
6 Doigravanje (Play Off) Metalac 17 7 7 3 28
7 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 17 8 3 6 27
8 Doigravanje (Play Off) Bežanija 17 8 2 7 26
9 Play Out Trajal 17 6 3 8 21
10 Play Out Bečej 1918 17 6 2 9 20
11 Play Out OFK Žarkovo 17 5 5 7 20
12 Play Out Teleoptik 17 4 6 7 18
13 Play Out Borac 17 3 6 8 15
14 Play Out Budućnost 17 2 6 9 12
15 Play Out Sloboda 17 2 4 11 10
16 Play Out Novi Pazar 17 0 7 10 7
Strale i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Sasacajeee i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Sasacajeee je podelio utakmicu
Srpskirulet i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Srpskirulet i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Srpskirulet je postavio sliku