XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
08/09.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.10.2016 15:00 Tabane 1970 3 : 0 Moravac Orion
09.10.2016 15:00 Pukovac 0 : 0 Radnički (S)
09.10.2016 15:00 Vlasina 0 : 0 Jedinstvo (P)
08.10.2016 15:00 Sloga (D) 0 : 1 Temnić 1924
08.10.2016 15:00 Timok 1 : 1 Dunav
08.10.2016 15:00 Trstenik PPT 1 : 1 Jedinstvo (B)
09.10.2016 11:00 Car Konstantin 3 : 2 Ozren
09.10.2016 15:00 Radan 1 : 0 OFK Sinđelić
09.10.2016 17:40 (Slavoljub Blagojević)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Temnić 1924 9 7 2 0 23
2 Moravac Orion 9 6 1 2 19
3 Trstenik PPT 9 5 1 3 16
4 Tabane 1970 9 5 1 3 16
5 OFK Sinđelić 9 4 2 3 14
6 Radan 9 4 2 3 14
7 Jedinstvo (B) 9 3 4 2 13
8 Car Konstantin 9 3 4 2 13
9 Dunav 9 3 3 3 12
10 Radnički (S) 9 3 3 3 12
11 Timok 9 3 3 3 12
12 Jedinstvo (P) 9 3 2 4 11
13 Ozren 9 3 1 5 10
14 Sloga (D) 9 1 2 6 5
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Pukovac 9 0 4 5 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Vlasina 9 0 3 6 3
10.kolo
Sledeće kolo
15/16.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.10.2016 15:00 Moravac Orion 0 : 1 OFK Sinđelić
15.10.2016 15:00 Ozren 1 : 4 Radan
15.10.2016 15:00 Jedinstvo (B) 3 : 0 Car Konstantin
15.10.2016 15:00 Dunav 0 : 1 Trstenik PPT
16.10.2016 15:00 Temnić 1924 1 : 0 Timok
15.10.2016 15:00 Jedinstvo (P) 9 : 0 Sloga (D)
15.10.2016 15:00 Radnički (S) 2 : 1 Vlasina
16.10.2016 15:00 Tabane 1970 5 : 2 Pukovac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu