XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
20/21.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.05.2017 17:00 Moravac Orion 3 : 0 Vlasina
21.05.2017 17:00 Pukovac 3 : 3 Sloga (D)
21.05.2017 17:00 Tabane 1970 0 : 0 Timok
20.05.2017 17:00 Radnički (S) 2 : 1 Trstenik PPT
20.05.2017 17:00 Jedinstvo (P) 5 : 2 Car Konstantin
21.05.2017 17:00 Temnić 1924 3 : 0 Radan
20.05.2017 17:00 Dunav 2 : 2 OFK Sinđelić
20.05.2017 17:00 Jedinstvo (B) 1 : 0 Ozren
25.05.2017 00:05 (Slavoljub Blagojević)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Temnić 1924 28 20 5 3 65
2 Moravac Orion 28 18 4 6 58
3 OFK Sinđelić 28 15 8 5 53
4 Jedinstvo (B) 28 12 12 4 48
5 Radan 28 11 9 8 42
6 Jedinstvo (P) 28 11 7 10 40
7 Radnički (S) 28 11 7 10 40
8 Dunav 28 9 9 10 36
9 Trstenik PPT 28 10 6 12 36
10 Tabane 1970 28 10 4 14 34
11 Pukovac 28 8 8 12 32
12 Timok (-7) 28 9 10 9 30
13 Car Konstantin 28 8 6 14 30
14 Ozren 28 8 4 16 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Sloga (D) 28 6 8 14 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Vlasina (-1) 28 2 5 21 10
29.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
28.05.2017 17:30 Jedinstvo (B) 0 : 1 Moravac Orion
28.05.2017 17:30 Ozren 4 : 2 Dunav
28.05.2017 17:30 OFK Sinđelić 2 : 0 Temnić 1924
28.05.2017 17:30 Radan 2 : 1 Jedinstvo (P)
28.05.2017 17:30 Car Konstantin 2 : 1 Radnički (S)
28.05.2017 17:30 Trstenik PPT 5 : 2 Tabane 1970
28.05.2017 17:30 Timok 3 : 0 Pukovac
28.05.2017 17:30 Sloga (D) 0 : 0 Vlasina

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu