XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
15/16.11.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.11.2014 13:00 Dinamo 2 : 2 Dunav
15.11.2014 13:00 Radnički (SM) 0 : 1 ČSK Pivara
16.11.2014 13:00 Dolina 1 : 0 Sloga
15.11.2014 13:00 Radnički (S) 1 : 0 Banat
16.11.2014 13:00 Senta 2 : 0 Cement
15.11.2014 13:00 Tekstilac 0 : 3 Radnički (Š)
15.11.2014 13:00 Vršac 0 : 3 Bačka 1901
16.11.2014 13:00 PIK Prigrevica 3 : 1 Radnički (NP)
16.11.2014 15:09 (mare.bt)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Senta 14 11 2 1 35
2 ČSK Pivara 14 10 2 2 32
3 Dolina 14 7 5 2 26
4 Sloga 14 6 5 3 23
5 Cement 14 5 6 3 21
6 Dunav 14 6 3 5 21
7 Dinamo 14 6 3 5 21
8 Radnički (SM) 14 4 6 4 18
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona PIK Prigrevica 14 5 3 6 18
10 Beleška: Radnički (Š) 14 4 5 5 17
11 Bačka 1901 14 5 2 7 17
12 Radnički (NP) 14 4 3 7 15
13 Banat 14 3 5 6 14
14 Radnički (S) 14 3 4 7 13
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona Vršac 14 3 4 7 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona Tekstilac 14 0 2 12 2
15.kolo
Sledeće kolo
22/23.11.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.11.2014 13:00 Radnički (NP) 6 : 1 Dinamo
22.11.2014 13:00 Bačka 1901 1 : 0 PIK Prigrevica
22.11.2014 13:00 Radnički (Š) 1 : 1 Vršac
22.11.2014 13:00 Cement 4 : 1 Tekstilac
22.11.2014 13:00 Banat 1 : 0 Senta
22.11.2014 13:00 Sloga 1 : 0 Radnički (S)
22.11.2014 13:00 ČSK Pivara 2 : 0 Dolina
23.11.2014 13:00 Dunav 1 : 0 Radnički (SM)

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

fsovršac
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu