Kopljari
Mladi rudar
BSK
Trijumf Vinče u Zagorici

Fudbaleri Sloge doživeli su prvi poraz na svom terenu. U 13.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola gosti iz Vinče slavili su rezultatom 2:1. Počelo je žustro sa obe strane. Već u 4. minutu napadač Sloge Pavković je imao priliku, ali je šutirao pored gola. Isti igrač, u 9.minutu,oboren je 20-ak metara od gola gostiju. Slobodan udarac izveo je Babić,golman je uspeo samo da odbije loptu,a Milić je rutinski sproveo u mrežu. Domaći su mogli da dupliraju prednost u 18. minutu,ali je šut Antonijevića završio pored gola. U 20.minutu gosti dolaze do izjednačenja. Strelac je bio Matić.Nerešenim rezultatom otišlo se na petnaestominutni odmor.

U nastavku, viđena je ofanzivnija igra  i jedne i druge ekipe. U 53.minutu Vesić je uposlio Petrovića,ali se istakao golman gostujuće ekipe. Već u sledećem minutu Simić je postigao drugi gol za goste. Do kraja meča fudbaleri Sloge su sve vreme napadali. Da su Petrović u 62. i Vesić u 84.minutu bili prisebniji,rezultat je mogao biti drugačiji.

Opšti je utisak da bi podela bodova bila pravičan ishod ovog meča. Ipak, do kraja  utakmice rezultat se nije menjao. Ekipa Vinče je zabeležila novu pobedu i jedina je uspela da odnese čitav plen iz Zagorice.

Rezultat: Sloga ( Zagorica ) - Vinča ( Vinča ) 1:2.