Sremska liga: Železničar – Sremac Vojka 7:0

Sremskoligaška premijera

Železničar je “s pola gasa” i uz više neiskorišćenih prilika i penal (Vučković u 40. minuti), ostvario ubedljivu pobedu protiv Sremac Vojke, te je na pravi način najavio kandidaturu za čelnu poziciju sremskoligaškog karavana. S druge strane “tužna lika” Sremac Vojke! Poraz koji boli, uz podatak da je završio utakmicu sa deset igrača, jer povređenog fudbalera nije imao ko da zameni.

INĐIJA. Gradski stadion. Gledalaca: 100. Sudija: Nikola Todorović (Sremska Mitrovica). Strelci: 1:0 Kaurin u 6, 2:0 Kaurin u 11, 3:0 Đuričić u 20, 4:0 Bosnić u 47, 5:0 Mitrović u 65, 6:0 Vučković u 80, 7:0 Ljubinkovič u 85. minuti. Žuti kartoni: S. Rankov i Rudan (Sremac Vojka).

ŽELEZNIČAR: Blagojević, (od 70. Petković -), Bosnić, Ninić (od 56. Plećaš ). Pećanac (od 68. Mihajlović), Branković, Vučković, Mitrović (od 60. Ljubinković ), Đuričić , Kaurin , Blanuša , Dubajić.

SREMAC VOJKA: Petrović, S. Rankov, Beraković. Šašić, Rudan, Kujundžić (od 46. Jovanović), B. Rankov (od 46. Bogunović), Kolarov , Pavković , (od 46. Zarić), Jovović (od 56. Inđić ), Gligorijević.

IGRAČ UTAKMICE: Stefan Bosnić.

Niže lige Niže lige Sremska liga Železničar Sremac (V)