37
Slatina (B)
Borac
PTZ: Kablovi – Sloga 1:1

Fudbalski klub Kablovi je posle nekoliko uzastopnih pobeda (9) na svom stadionu doživeo, uslovno rečeno, mali neuspeh, pošto na svom stadionu nije uspeo da savlada prvaka Pomoravsko-Timočke zone ekipu Sloge iz Despotovaca - 1:1.
U naselju Ključ III igralo se 20. kolo Pomoravsko-Timočke zone, gde su Kablovi ugostili prvoplasiranu Slogu iz Despotovca. U prvom delu igre, koji je završen bez golova, lider na tabeli  je opravdao takvu poziciju i bio je bliži vođstvu, pripretivši u par navrata preko Petrovića. Nastavak donosi drugu sliku na terenu i potpunu ofanzivu Sloge koja takav ritam krunišu vođstvom u 65. minutu, a izjednačenje je ekipi trenera Slaviše Krstića doneo Bojan Milojić u 70. minutu iz slobodnog udarca.
- Oni su dobro organizovana ekipa, znaju da igraju, znaju šta hoće, dobro stoje na terenu. Krenuli smo u utakmicu isuviše impresionirani snagom protivnika, zato smo dosta grešili na sredini terena, rezultat je zadovoljavajući -  rekao je Slaviša Krstić posle meča. Trener Sloge, Zoran Vujinović, naveo je da je njegova ekipa delimično ostvarila cilj.

Sudije:
Mijajlović Oliver, Nikolić Milan i Veljković Marko, svi iz Kruševca .Žuti kartoni: Mitrović, Mihailović Miloš (Kablovi), Marjanović (Sloga).

Kablovi: Ristić, Mitrović, Milenković, Radosavljević (Mihailović Miloš), Jelenković, Slavković, Stefanović (Mihailović Marko), Pašić, Drobnjaković, Milojić, Mladenović.
Sloga: Vekić, Miladinović, Rakić, Popov, Milčić, Marjanović A., Tomić, Marjanović S (Krstić)., Petković, Marković, Stanković.

Vredan podatak sa ove utakmice je i da su navijači (oko 500) bili uz igrače, dajući im snažnu podršku sa tribina.

Fudbal Fudbal Pomoravsko-Timočka zona Kablovi Sloga (D)