Kiker korak bliži opstanku
19.05.2018 Administrator
Ovom jako važnom pobedom kadeti Kikera su na samo dva koraka od opstanka u kadetskoj ligi Srbije što je jako važno za grad Kraljevo i ovaj deo Srbije. Posle slabog početka utakmice na obe strane, gol je došao tek u 29. minutu. Reprezentativni kapiten Matija Gočobija je presekao jednu loptu na centru, poneo je napred i udarcem sa 25 metara fantastično pogodio ugao gola Pejovića. Sem tog gola, u prvom delu smo videli samo šansu Kokovića u 5 .minutu, ali je lopta otišla preko gola.

Drugo poluvreme je krenulo furiozno. Već u 47. minutu sjajni Ognjen Milanović je iskoristio pas Todorića i lobovao golmana gostiju za 2:0. Samo pet minuta kasnije sve bolji Stevan Nikolić udarcem glavom na centaršut Todorića postavio je konačnih 3:0.

KIKER - ZEMUN 3:0

Strelci: Gočobija 29.min, Milanović 47.min, Nikolić 52. min
Stadion: kod ložionice
Glavni sudija: Čolović Dragan
Pomoćnici: Pašajlić Milan,  Marković Nikola
IGRAČ UTAKMICE: Matija Gočobija 7.5

KIKER: Marunić 7, Baltić 7, Gočobija 7.5, Tubić 7 , Bačkulja 7 (od 65. Dimić 7), Todorić 7.5, Markiš 7, Koković 7(od 53. Gojković 7), Milanović 7.5 (od 70. Jevremović 7), Nedeljković 7 (od 53.Popović 7), Nikolić 7.5 (od 53, Đukić 7).

ZEMUN: Pejović 6.5 (od 79.Novaković -),  Lazarević 7, Blagojević 6.5, Petrović 6.5(od 79.Radinović -), Marinković 6.5, Janićijević 6.5 (od 63. Živanović 6.5), M.Milanović 6.5, Paunović 7, Pavlović 6.5 (od 68. Kondić 6.5) Kuzmanović 7 (od 72.N.Milanović 6.5), Turkulj 7.