31'
31'
31'
Šapčani u Kruševcu bez bodova

Na gostovanju u Kruševcu, šabačka Mačva je u okviru 11. kola Super lige Srbije, poražena od ekipe Napretka rezultatom 3:1 (1:1).

Domaćini su prvi zatresli mrežu protivnika golom Markoskog u 35. minutu, ali Šapčani ubrzo stižu do izjednačenja pogotkom Miloša Adamovića u 41.minutu. U drugom poluvremenu Kruševljani dolaze do pobede pogotcima Vukanovića u 50. i 75. minutu susreta.

“Imali smo apsolutnu kontrolu igre u prvom poluvremenu ali individualni kvalitet protivnika i naša loša igra iza lopte kod drugog gola su doprineli da izgubimo. Nema vremena za tugu jer nas već u subotu čeka važna utakmica protiv Bačke”, kaže šef Stručnog štaba FK “Mačva” Dragan Aničić.

Mačva je nastupala u sledećem sastavu: Filipović (g), Pejović, Protić, Ivić (J. Jovanović od 70.min), N. Jovanović, Obrovac, Matić, Gavrić, Adamović (Đurišić od 86.min), Jeremić (Vladisavljević od 53.min), Lazarević.

U narednom, 12. kolu Šapčani u subotu 30. septembra dočekuju OFK Bačka, ekipu koju su crveno-crni u okviru KUP takmičenja, u sredu savladali sa 4:2 nakon izvođenja penala.