OFK Kosanica
Poljoprivrednik
Trajal
Toplička mašina nastavila da melje

Fudbaleri Topličanina iz  Prokuplja ostvarili su danas u odloženoj utakmici  14. kola Zone Zapad, više nego ubedljivu pobedu. Sa čak 8:0 pobedjena je ekipa „Levač“ iz Rekovca, i tako su igrači iz Prokuplja nastavili trku sa Trajalom za najviši plasman na tabeli.  Treba istaći da su gosti iz Rekovca doputovali sa desetoricom igrača, ali treba rećii da su iako brojčano slabiji igrali korektno i do poslednjeg minuta.

Topličanin je poveo već u 14. minutu preko Petra Ikića, a Ivan Kaličanin je sa dva svoja gola u 31. i 34. minutu postavio konačan rezultat prvog poluvremena . Pred sam kraj prvog dela gosti iz Rekovca stvorili su dve šanse i umalo nisu smanjili rezultat na iznenadjenje prisutnih. Najpre je šansu za gol  od gostiju propustio Nešković u 40. minutu, a zatim i Simić u 44. minutu.

U drugom poluvremenu domaći su još dodali gas i golom Miroljuba Stankovića u 52. minutu poveli sa 4:0. Na 5:0 povećao je Čeda Paunović u 66. minutu, a u 72. minutu šesti gol za Topličanin postigao je Vladimir Paunović iz opravdano dosudjenog jedanaesterca. U 80. minutu posle gola rezerviste Dušana Markovića bilo je 7:0, a konačan rezultat od 8:0, postavio je svojim drugim golom na meču  Čeda Paunović i to u 87. minutu. Rekovčani u drugom delu skoro da nisu stvorili šansu, i čini se da su jedva dočekali kraj utakmice koja  je za njih očigledno predstavljala samo mučenje. Sudijska trojka na čelu sa glavnim sudijom Ivanom Miljkovićem iz Paraćina i  pomoćnicima Stefanom Djurićem i Milošem Pavlovićem je odlično obavila svoj posaoi gotovo da nisu napravili ni jednu grešku tokom utakmice. Drugoplasirani Topličanin u narednom kolu Zone Zapad  igra u Bošnjanu, dok  vodeći  Trajal gostuje u Žitorađi.