Zona Istok: OFK Bor - Malošište 1:1

Odigrano je 23. kolo Zone "Istok" na gradskom stadionu u Boru, izmedju domaće ekipe OFK Bor i Malošišta. Uzbudljivom susretu prisustvovalo je 200 gledalaca.

Domaćin je krenuo u potpunu ofanzivu od samog starta , imajući u vidu da se OFK Bor nalazi na samom začelju tabele sa 8 osvojenih bodova ali na terenu to nije delaovalo tako. Pokušavali su igrači Bora da probiju bedem prvih 40 minuta  ali bezuspešno, igrači Malošišta su bili na visini zadatka. U 40. minutu gosti iz Malošišta kreću u kontra napad, kapiten Malošišta  Milan Jović kreće silovito sa centra dodaje loptu po stranu igraču sa brojem 8 Aleksandru Živkoviću (koji je ujedno i igrač utakmice), Živković uspešno probija po levoj strani i šalje loptu u šesnesterac do centarfora Malošišta  Predraga Anđelkovića koji odsečnim udarcem šalje loptu u mrežu kroz noge golmanu OFK Bora za vođstvo Malošišta od 0:1. Samo 5 minuta kasnije domaćin stiže do izjednačenja efektnim pogodkom pored same stative kapitena domaćih Terzića za 1:1. U drugom poluvremenu nešto mirnija igra i sa jedne i druge strane po nekoliko šansi na obe strane ali bezuspešno.