Mladost Veba
Radnički
Vizura
Vrbas - Beovuk 108:97

Košarkaši Vrbasa pobedom su „otvori“ novu sezonu Prve B lige. Sa „pola gasa“ savladan je stari znanac, beogradski Beovuk 72. Pobednik se mogao naslutiti već posle prvog poluvremena, jer je domaći tim, taj period igre, rešio u svoju korist sa 64:42. U nastvaku susreta, strateg Vrbasa je na parket „poslao“ drugu postavu, koja je održavala prednost i utakmicu, bez većih problema, privela kraju. Domaći su u svim segmentima košarkašeke igre nadvisili gosta iz Beograda; „1 poen“ 71%-59%, „2 poena“ 58%-55%, „3 poena“ 31%-29%, „asistencije“ 21-14, „skokovi“ 43-27. Najefikasniji igrač pobedničkog tima bio je Jovan Bajić sa 28 poena. Kovačević je „ubacio“ 21 poen, Pap 14 a Glušac 12 koševa. Ostali igrači domaćeg tima, koji su se upisali u listu strelaca, imali su jednocifreni košgeterski učinak. Treba pomenuti i kapitena, Bojana Markovića, jer je imao, fantastičnih 15 asistencija.
U ekipi Beovuka, Apić je postigao 20, Dragojević 18, Bulatović 13 poena.
Vrbas. Velika hala CFK „Drago Jovović“. Gledalaca: 250. Sudije: Vladan Borovina, Ivana Šutalo Mezei (Novi Sad), Reinmond Wild (Subotica). Rezultat po četvrtinama: 34:25, 30:17, 21:27, 23:28.
Vrbas: Doknić, Perunović 3, BAJIĆ 28, Hromiš, POPOVIĆ 6, Glušac 12, Matić 6, KOVAČEVIĆ 21, Pap 14, MARKOVIĆ 9, Novaković, VUJAČIĆ 9. Beovuk 72: DRAGOJEVIĆ 18, RIBOŠKIĆ, Cimbaljević, KNEŽEVIĆ 10, Jovanović 9, Sočanac, Torlak 12, APIĆ 20, Bogdanović 2, Matić 11, Kakuća 2, BULATOVIĆ 13.