Miroslav Đorđević
Igra se 27.aprila
pre 8 godina 0 · 0

Trsteničani savladali mladu ekipu OFK Bora

U odloženoj utakmici 23. kola Srpske lige Istok fudbaleri Trstenika PPT su na svom stadionu kraj Morave,pred oko 100 gledalaca savladali podmalđenu ekipu OFK Bora rezultatom 7:0 poluvreme 5:0 za trsteničane. Susret je vodila bez primedbi sudija Jelena Cvetković iz Leskovca, koja je dala žuti karton jedino igraču gostujućeg tima Stanojevu. Već u drugom minutu prvog poluvremena domaći su pogodkom štopera Savića došli u vođstvo sa 1:0, Smiljković je u 5. minutu povećao vođstvo domaćih na 2:0, dok je u 10. minutu već bilo 3:0 pogodak je postigao Radivojević. Vukosavljević se upisao u listu strelaca u 29. minutu, a Matović u 44. minutu i to je bio rezultat prvog dela susreta.

Utakmica u Trsteniku

Gosti iz Bora su u nastavku utakmice imali lepe prilike da pogode mrežu trsteničana ali nisu bili precizni. Ipak posle ležerne igre domaći su postigli još dva pogodka u 56. minutu strelac je bio mladi Grujić a u 58. minutu Matović postiže svoj drugi pogodak i to je bio konačan rezultat ove utakmice 7:0. Posle ovog kola trsteničani se nalaze na 10. mestu tabele, u 24. kolu trsteničani gostuju kod ekipe Morava Orion gde očekuju povoljan raezultat.