Trepča
Polet
Zastava 1973
Radnički - Sloga Kraljevo 2:2

Derbi jesenje polusezone je završen nerešeno. Pravedno. Sloga je bila bolja u prvom, a Radnički dominantan u drugom poluvremenu. Radnički je otvorio utakmicu, kako se samo poželeti može. Posle nespretne reakcije Pavlovića, Mijanović sa 20 metara postiže prelep pogodak u 16-oj sekundi utakmice. Igrače Radničkog je taj pogodak uspavao i oni su se nesvesno povukli na svoju polovinu. Gosti iz Kraljeva, kreću u napade i preko Tadića u 14.minutu propuštaju svoju prvu priliku na utakmici. Uzvratio je Dejan Živković u 17.minutu, lepim udarcem iz daljine, ali je lopta otišla preko prečke gola, danas prezaposlenog  Đogatovića. U 30.minutu utakmice, velika greška sudije Milićevića, koji nije video namerno igranje rukom Tadića. Iz takve akcije, gosti dolaze do izjadnačenja, udarcem glavom kapitena Pelivanovića. I onda, iskusni vuk Radjenović lukavo izvodi slobodan udarac sa preko četrdeset metara. Golman Vranić je loše procenio let lopte i ona na iznenađenje svih na stadionu, završava u mreži.
U drugom poluvremenu, uglavnom se igralo na polovini Sloge. Radnički je ulaskom Tajdića i Vukašina Ristića, počeo da igra. Napadi su se ređali jedan za drugim, gostima je opasnost pretila sa svih strana. I konačno, gol za izjednačenje, postiže rezervista Vukašin Ristić, posle dobrog prodora Odura, lopta se odbila do Ristića koji donosi veliku radost pokislim navijačima. Do kraja utakmice, Radnički je napadao, ali su se igrači Sloge umešno branili, zadržavali vreme i svim silama se trudili da ostanu neporaženi. Ipak, u 86.minutu, udarac Dragana Ristića je sa gol linije izbacio nervozni Pavlović, tako je na kraju ostalo 2:2.  Radnički Kragujevac - Sloga Kraljevo 2 : 2 ( 1 : 2 )

Kragujevac, stadion "Čika Dača" Gledalaca: 500 Sudija: Milićević Milorad (Ivanjica) Pomoćnici: Đurović Tomislav, Martinović Milovan

KFK Radnički : Vranić Bojan, Božović Ivan (od 46.min Tajdić Nikola), Nikolić Boban (kap), Ostojić Bojan, Antonijević Dalibor, Petrović Stefan, Mijanović Vladimir (od 46.min Ristić Vukašin), Vukomanović Branislav, Živković Dejan, Oduro Kwakye (od 74.min Ristić Dragan), Rakić Miloš
Sloga: Đogatović, Vasilić, Gojković, Pavlović, Vlašić, Tanasijević, Nikačević, Rađenović, Tadić, Pelivanović, Memedović

Fudbal Fudbal Srpska liga "Zapad" Radnički (K) Sloga (K)