Borac
Vlasina
Radnički (P)
Omladinska liga FS RIS: Moravac Orion - Radan 2:0

Sigurna pobeda omladinaca Moravac Oriona na startu prvenstva u duelu sa čvrstim i borbenim vršnjacima iz Lebana. Prvo kolo donelo je i prvu radost omladincima srpskoligaša iz Mrštana. Duel sa kvalitenim sastavom Radana protekao je u boljoj igri domaćeg tima, posebno u drugom poluvremenu, kada su napdači Moravac Oriona propustili i nekoliko izuzetno povoljnih prilika za gol.

Strelci: 1:0 S. Stanković u 10. (auto gol), 2:0 N. Dimitrijević u 25. minutu - Pomoćni teren stadiona Orion, gledalaca: 100, sudija: Milan Mitić (Leskovac).

MORAVAC ORION: Cakić (Petković), Blagojević, Pešić, Dordjević, Marinković, Mihajlović, Kostić, Stojiljković, Dimitrijević (Stojanović), Ćirić (Ilić), Stojiljković.

RADAN: Bogdanović, Denčić, Stevanović, Kostić, S. Stanković, Andjelković (N. Stanković, Jović), Trajković, Smiljković, Pavlović, Perić, Janjić (Cvetković).