Železničar
Mladost (SP)
Proleter Naftagas
Nastavljen pobednički niz Alasa

Košarkaši Dunava odigrali su večeras u Odžacima zaostalu utakmicu 13.kola Prve muške regionalne lige. I pored izuzetno slabe partije ostvarena je pobeda rezultatom 70:76 (15:12, 26:19, 15:28, 14:17). Ovo je četvrta pobeda u nizu za igrače Dunava i dobra uvertira za početak drugog dela sezone.Prvo poluvreme je u potpunosti pripalo domaćoj ekipi. Lošom igrom u odbrani, nestrpljivim napadima uz previše izgubljenih lopti (ukupno 18) i neverovatno velikim brojem promašenih slobodnih bacanja (5/19), igrači Dunava dozvolili su domaćoj ekipi Odžaka da nametne svoj ritam igre. Odličnim šutem za tri poena u drugoj četvrtini, Odžaci su do poluvremena stekli osetljivu prednost (41:31). U trećoj deonici igrači Dunava odigrali su bolje u odbrani, koristili svoju prednost ispod koša u napadu i već posle nekoliko minuta igre anulirali prednost domaćih. Do kraja utakmice košarkaši Dunava nisu ispuštali prednost ali su i u poslednjoj deonici imali mnogo grešaka i promašenih penala pa nisu uspevali ranije da prelome utakmicu u svoju korist. Najbolji u timu Dunava večeras bili su Zorčić (22p, 9sk), povratnik u tim Milenović (8p, 7sk) kao i pojačanje u zimskoj pauzi Kavurin (10p, 9sk). Statistiku sa večerašnje utakmice, tabelu i rezultate, možete pogledati na sajtu kluba.Drugi deo sezone počinje već u subotu kada Dunav gostuje ekipi Mladosti iz Bačkog Jarka. Biće ovo prva od nekoliko teških utakmica koje očekuju košarkaše Dunava na početku drugog dela takmičenja. Posle Mladosti, Dunav će dočekati prvoplasiranu ekipu Srema, zatim sledi gostovanje u Novom Bečeju pa duel sa Starom Pazovom.