Dragocvet
Župa
PTM zona: Bošnjane - Ozren 2:3
31.03.2013 S.Blagojević

Domaći su propustili poslednji voz zvani opstanak u zoni, a počelo je dobro po njih već u 11. minutu poveli su pošto se Milenović odlično snašao u šesnaestercu gostiju, uzeo jednu ničiju loptu i poslao je u donji levi ugao nemoćnog Filipovića. Gosti potom uzvraćaju preko Uroševića koji u 25. minutu prvo glavom a potom i nogom iz dobre pozicije ne uspeva da savlada danas odličnog golmana Markovića. Do kraja poluvremena u 35. minutu šut Arsića iz neposredne blizine brani golman gostiju Filipović da bi mu se u 39. minutu revanširao Miloš Petrović ovog puta brani Slobodan Marković.

Drugo poluvreme počinje furioznim napadima gostiju, ređaju se šanse  Nikole Miljkovića u 47, Uroševića u 55, 58. i 65. ali sve to brani danas fantastični golman domaćih Slobodan Marković.  A onda 68. minut, gužva pred golom domaćih, na travi ostaje da leži golman domaćih do tada najbolji igrač Slobodan Marković. Intervencija dr. Ivane Todorović Gajić nije uspela i Marković mora van terena. Da stvar bude veća trener domaćih Ivan Mitić nesmotreno je izvršio sve tri izmene pa Bošnjane ostaje sa deset igrača a na gol odlazi štoper Pešić.
 Tada na scenu stupa odlični rezervista gostiju Nikola Miljković i sa dva gola na istovetan način u 72. i 76. minutu prodorima i ulascima u šesnaesterac sa desne strane rešava sudbinu meča. Do kraja u 85. minutu u strelce se upisao i mister promašaj današnje utakmice kapiten gostiju Urošević a tačku je stavio odličnim prodorom mladi Vidojević u 88. minutu.

Strelci: 1:0 Milenović u 11, 1:1 Nikola Miljković u 72, 1:2 Nikola Miljković u 76,1:3 Urošević u 85, 2:3 Vidojević u 88. minutu. Igralište Bošnjana, gledalaca 300. Sudija Mihajlović Miloš (Jagodina) 7. Opomenuti igrači: Antić, Radojević i Pešić (Bošnjane) i  Kostić (Ozren). IGRAČ UTAKMICE: Nikola Miljković (Ozren).

BOŠNjANE: Marković 7,5, Milenović 7, Savović 7 (Bojan Mihajlović-), Pešić 6, Matejić 6,5, Dejan Miletić 6 (Vidojević 7), Bogdanović 6,5, Antić 6,5, Arsić 6, Radojević 6. Jevtić 6 (Mitev-).

OZREN: Filipović 7, Filip Jovanović 6,5, Manojlović 6,5 (Milovanović-), Stojković 7, Strahinjić 7, Mijajlović 7 (Darko Stanojević-), Kostić 7 (Nikola Miljković 7,5), Petrović 7, Kuzmanović 7, Urošević 7.

Na slici: Detalj sa utakmice povreda Radojevića