13.12.2017 09:19 sportdc.net

Bosna se raspada

KoÅ”arkaÅ”ki klub Bosna SarajevoĀ  se raspada po Å”avovima., Nije ekipaĀ  otputovala na meč ABA Druge lige u Ohrid. Zbog teÅ”ke materijalne situacije upitan je i susret u okviruĀ Ā bh Å”ampionata protiv VogoŔće . Prema informacijama kojim raspolažemoĀ  mogo bi se destiti da klub napusti oba takmičenja.Ā Podsjećamo da je Bosnu napustilo nekoliko prvotimaca., da ekipa ima na raspolaganju samo osam...

10.10.2017 20:43 sportdc.net

VrŔac slavio u Skenderiji

KoÅ”arkaÅ”i Bosne poraženi su večeras u Skenderiji u duelu prvog kola ABA 2 lige od ekipe VrÅ”ca rezultatom 84:77. Gosti su na samom startu utakmice poveli 6:0, poslije čega je Aco Damjanović tražio minutu odmora, no Bosna se nije uspjela vratiti, pa je VrÅ”ac poveo 13:3. Nakon toga Bosna pravi seriju 5:0 i dolazi do 13:8, a u osmoj minuti bilo je 24:14 za goste. Ipak, domaći prave mini...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.