XS
SM
MD
LG

Prva liga Srbije: Delegiranje sudija i službenih lica 30. kolo

Delegiranje sudija i službenih lica 30. kola Prve lige Srbije:

Sloboda - Radnički (P)

Četvrtak, 31.05.2018 17:00 - Užice
Delegat - Sp. radnik: STOJAKOVIĆ Branko
Glavni sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav

Jagodina - ČSK-Pivara

Četvrtak, 31.05.2018 17:00 - Jagodina
Delegat - Sp. radnik: PANAJOTOVIĆ Vidojko
Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir
Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: MITIĆ Milan
Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran

Radnički 1923 - Dinamo

Četvrtak, 31.05.2018 17:00 - Kragujevac
Delegat - Sp. radnik: VUJOVIĆ Ljubiša
Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Prvi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša

TSC - Temnić 1924

Četvrtak, 31.05.2018 17:00 - B. Topola
Delegat - Sp. radnik: GAJIĆ Milorad
Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: LOVRE Ilija
Drugi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan
Četvrti sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša

Inđija - Proleter

Četvrtak, 31.05.2018 17:00 - Inđija
Delegat - Sp. radnik: BAGLAVA Branko
Glavni sudija: MILANOVIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Drugi pomoćni sudija: VOJNIĆ Stefan
Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko

Sinđelić - Metalac

Četvrtak, 31.05.2018 17:00 - Beograd
Delegat - Sp. radnik: MITROVIĆ Miloš
Glavni sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Prvi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan
Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Posmatrač: TOMIČIĆ Nikola

Teleoptik - Bežanija

Četvrtak, 31.05.2018 17:00 - Zemun
Delegat - Sp. radnik: KOSTREŠEVIĆ Novak
Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan
Četvrti sudija: TOMIĆ Pavle
Posmatrač: ČETNIK Stevan

Novi Pazar - Budućnost

Četvrtak, 31.05.2018 17:00 - Novi Pazar
Delegat - Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Predrag
Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan
Četvrti sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko

30 .kolo Prva liga Srbije
TSC 7 : 0 Temnić 1924
Sloboda 0 : 3 Radnički (P)
Inđija 1 : 1 Proleter
Teleoptik 0 : 0 Bežanija
Radnički 1923 0 : 3 Dinamo
Novi Pazar 2 : 2 Budućnost
Sinđelić 2 : 1 Metalac
Jagodina 3 : 2 ČSK Pivara
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Proleter 30 20 5 5 65
2 Dinamo 30 20 3 7 63
3 Metalac 30 17 6 7 57
4 TSC 30 15 9 6 54
5 Inđija 30 12 9 9 45
6 Sinđelić 30 13 6 11 45
7 Bežanija 30 11 11 8 44
8 Teleoptik 30 10 10 10 40
9 Novi Pazar 30 9 13 8 40
10 Budućnost 30 9 11 10 38
11 Radnički 1923 30 10 6 14 36
12 Sloboda 30 9 7 14 34
13 Radnički (P) 30 8 7 15 31
14 Temnić 1924 30 6 8 16 26
15 ČSK Pivara 30 4 10 16 22
16 Jagodina (-6) 30 3 7 20 10