XS
SM
MD
LG

Superliga Srbije: Delegiranje sudija 32. kolo

Delegiranje sudija i službenih lica 32. kola Superlige Srbije - Play Off i Superlige Srbije - Play Out.

VOŽDOVAC - NAPREDAK

Petak, 20.04.2018, 18:00
Delegat: MILOJEVIĆ Dragan
Glavni sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran
Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo

RADNIČKI N. - CRVENA ZVEZDA

Subota, 21.04.2018, 19:00
Delegat: GLOĐOVIĆ Vlado
Glavni sudija: VUJOVIĆ Majo
Prvi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Drugi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Četvrti sudija: OBRADOVIĆ Srđan

VOJVODINA - SPARTAK ŽK

Nedelja, 22.04.2018, 18:00
Delegat: NIKOLIĆ Ivan
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe

PARTIZAN - ČUKARIČKI

Nedelja, 22.04.2018, 19:00
Delegat: MARIĆ Momčilo
Glavni sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Četvrti sudija: JOVANOVIĆ Srđan

JAVOR-MATIS - ZEMUN

Subota, 21.04.2018, 17:00
Delegat: MILIVOJEVIĆ Predrag
Glavni sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi pomoćni sudija: OLAJOŠ NAĐ Matija
Drugi pomoćni sudija: BILIĆ Svetlana
Četvrti sudija: ČOLOVIĆ Dragan

RAD - RADNIK

Subota, 21.04.2018, 17:00
Delegat: POPOVIĆ Rade
Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Četvrti sudija: LUKIĆ Lazar

BORAC- MLADOST

Nedelja, 22.04.2018, 17:00
Delegat: SLAVKOVIĆ Goran
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Četvrti sudija: SREĆKOVIĆ Marko

OFK BAČKA - MAČVA

Nedelja, 22.04.2018, 17:00
Delegat: BAGLAVA Branko
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Četvrti sudija: STOJILKOVIĆ Igor


30 .kolo Superliga Srbije
Mačva 2 : 1 Mladost
Crvena zvezda 3 : 1 Zemun
Napredak 3 : 1 Radnički
Vojvodina 2 : 1 Rad
Voždovac 0 : 0 Čukarički
Spartak ŽK 3 : 1 Radnik
Javor Matis 2 : 1 Bačka
Partizan 5 : 0 Borac
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda (-2) 30 25 4 1 77
2 Partizan (-2) 30 20 7 3 65
3 Čukarički 30 14 9 7 51
4 Radnički 30 14 8 8 50
5 Spartak ŽK 30 14 7 9 49
6 Voždovac 30 13 8 9 47
7 Napredak 30 13 7 10 46
8 Vojvodina 30 12 8 10 44
9 Radnik 30 10 6 14 36
10 Mladost 30 9 8 13 35
11 Zemun 30 9 8 13 35
12 Mačva 30 9 4 17 31
13 Bačka 30 8 6 16 30
14 Javor Matis 30 7 4 19 25
15 Borac 30 6 5 19 23
16 Rad 30 6 3 21 21