SLS: Čukarički – Voždovac 2:1

Na početku meča, ekipa Čukaričkog je imala uvodnu inicijativu, ali je odbrana Voždovca delovala sigurno. U 8. minutu viđen je prvi udarac ka golu. Regan je šutirao, ali Popović je bio na mestu. U 21. minutu sjajna akcija Lukića, Pavlovića i Georgijevića, stvorila je priliku za Voždovac, ali je domaćin imao sreće. U 25. minutu Petrović se izborio za jednu loptu na sredini terena, sam se bi stvorio poziciju za šut, ali je lopta prohujala pored stative gola Čukaričkog. U 29. minutu 1:0 za domaćina, strelac je Docić, nakon udarca sa ivice kaznenog prostora. U 41. minutu Georgijević je pokušao da ugrozi gol domaćih šutem sa distance, ali je bio neprecizan. Drugo poluvreme Zmajevi kreću konkretnije u napad, ali prvu priliku stvara domaćin preko Ožegovića koji je šutirao preko gola.

U 53. minutu domaćin povećava prednost, srelac je opet Docić, ali ovaj put iz jedanaesterca. U 56. minuu Sojanović šutira u golmana iz slobodnog udarca. Voždovac je prebacio težište igre na stranu Čukaričkog, te u 72. minutu preti Putinčanin. Odličnu priliku su imali Zmajevi i u 80. minutu preko Stojanovića, ali zatresao se samo spoljni deo mreže. Upornost Voždovca se isplatila i u 88. minutu Jovan Stojanović postiže pogodak za 2:1, ali vremena nije bilo dovoljno za rezultatski egal.

ČUKARIČKI – VOŽDOVAC 2:1 (1:0)

Sudija: Bojan Nikolić. Pomagali su mu: Petrović Dejan i Kurčubić Nenad. Strelci: Docić u 29. i 53. minutu za Čukarički i Stojanović u 88. minutu za Voždovac.

ČUKARIČKI: PETRIĆ, ŽIVKOVIĆ, BULATOVIĆ, PJASENTIN, LAGATOR, SRNIĆ, DOCIĆ, REGAN, KAJEVIĆ, FOFANA, ODjEGOVIĆ.

VOŽDOVAC: POPOVIĆ, ĆIRKOVIĆ, GAJIĆ, BOLjEVIĆ, MIHAJLOV, JOVANOVIĆ, PETROVIĆ, PAVLOVIĆ, LUKIĆ, STOJANOVIĆ, GEORGIJEVIĆ. IGRALI SU JOŠ: SREĆKOVIĆ, PUTINČANIN, ZEC.