Minimalac Radnika u prvom test meču

Fudbaleri Radnika su u prvoj prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu savladali Slogu iz Gornjeg Crnjelova rezltatom 1:0, pogotkom Vasića u 17. minutu.

Radnik je utakmicu počeo u sastavu: Lučić, Zeljković, Jakovljević, Memišević, Ostojić, Mašić, Janković, D. Beširović, Stokić, Vasić i Obradović. Sloga, koja se još nalazi u takmičarskom ritmu, budući da do kraja prvenstva ima da odigra još jedno kolo, je pružila dobar otpor aktuelnom osvajaču Kupa BiH.

Od početka drugog poluvremena priliku da se upoznaju sa Radnikovom publikom, a na tribinama je bilo oko 250 gledalaca, su dobili pojačanja Kojić, Čelebić, Đurić i Martinović, a na terenu su bili i Krsmanović, Antić, Motika, Stanojević i A. Beširović, koji je odličnim udarcem sa 20-ak metara sredinom drugog poluvremena pogodio stativu. Pored navedenih igrača, na terenu su dobili priliku i fudbaleri koji se nalaze na probi, a odluku o njihovom angažovanju će dati trener Petrović.

Zanimljivo je da je trener Slavko Petrović utakmicu gledao sa tribina u društvu generalnog sekretara Nebojše Tomića.

Na ovoj utakmici u sastavu Radnika nisu bili Srećković i Glišić, koji se oporavljaju od povreda.

Široki Brijeg 5 : 0 Radnik
Borac 2 : 2 Vitez
Slavija 1 : 1 Željezničar
Rudar 4 : 0 Velež
Čelik 1 : 0 Mladost
Zrinjski 2 : 1 Sloboda
Sarajevo 1 : 3 Olimpic
Travnik 4 : 2 Drina