Derbi Gradini !!!
Na nagovor mog bliskog prijatelja inace stanovnika  Trstenika došli smo da ispratimo komšijski derbi izmedju Blagotina iz Poljne i Gradine iz Pejovca koji je samo na papiru bio derbi, jer je Gradina vrlo ubedljivo savladala gostujucu ekipu rezultatom 4:1.Prvo poluvreme je proteklo u negledljivoj igri,sa dosta pogresnih pasova i na jednoj i drugoj strani,gde su se gosti bolje snasli u takvom nacinu, igre,pre svega dubinskim lopta pokusavali da ugroze gol.I iz takve igre dosli do dve kolosalne sasne ali nisu uspeli da ih realizuju,sa druge strane domaću ekipu u zivotu u prvom delu igre jedino je odrzavao odlični Bošković koji ponovo dokazuje svoj kvalitet i prodorima po desnoj strani zadavao velike probleme odbrambenoj liniji Blagotina,na odmor se odlazi rezultatom 0:0 gde se stice utisak da je ekipa Blagotina bila bolja i zasluzila da na odmor ode sa prednošću.U drugih 45 minuta je postojala samo jedan ekipa,ekipa Gradina se konsolidovala i munjevitim kontranapadima uništila ekipu Blagotina,raspolozenom Boškoviću su se pridruzili iskusni strelac Jovanović koji se u drugom poluvremnu potpuno razbudio i brzonogi Milicević, taj trio je do kraja utakmice igrao svoju igru,najpre je borbeni Lukić naceo mrezu...da bi Milićević sa dva i Jovanovic sa jednim pogodkom ispratili Poljance kuci,utešan gol za goste je delo iz jedanaesterca Z.Milicevica.Ovim kolom se ujedno i zavrsava jesenji deo prvenstva.                                                                                                                                                                            Gradina:Stanojević 7,Milić 7,Dzamić 7,5,Petrović 7,Lukić 7,5,Todorović 6, MIovanovic 6,5,Milićević 8, Bošković 8,5,Jovanovic 8,Ignjatović 6,5.