Prijateljska utakmica: Mitros - Sloven 1:1
Već u prvoj minuti Maksimović pogađa stativu gola Savića. U 20. minutu na ubačenu loptu sa desne strane Mačvanskog najbolje reaguje pred golom Debeljak, koji dovodi domaćina u vođstvo. Pet minuta kasnije prilika u za rumskog sremskoligaša: Radivojević divno proigrava dijagonalom Beronju, usledio je još bolji šut, ali lopta prolazi tik pored gola. Makitanoviću 30. minutu sa par metara udaljenosti promašuje prazan gol. Sloven u prvim minutima nastavka utakmoice kreće odlučnije, te je iskusni Beronja u 50.minuti bio još u sjajnoj prilici, ali i njegov šut nije doneo poravnjanje rezultata. Ipak,to je uspelo Ninkoviću nekoliko minuta pre kraja utakmice, kada je najbolje reagovao na jednu odbijenu loptu pred golom Mitrosa.

Strelac: 1:0 Mačvanski u 30., 1:1 Ninković u 85 minutu. Sremska Mitrovica; Igralište Mitrosa. Gledalaca: 50. Sudija:jhj Borislav Galić (Sremska Mitrovica).

MITROS: Stajčić, Lazić, Nikolić, Maksimović, Babić, Aćimović, Debeljak, Vučenović, Malinović, Mačvanski, Makitanović. Igrali su joŠ: Mršiš, D. Marković, Konjević, D. Petković, Panić, Lukić, Tubić, L.Petković, N. Marković,

SLOVEN: Savić, Putica, Bačić, Ninković, Sekulić, Mandić, Sremčević, Radivojević, Jakšić, Beronja, Krstović. Igrali su još: Vasović, Vojčanin, Topić, Šević, Popović, Cvjetićanin, N. Marković, A. Marković.