XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 06.08.2005 Partizan - Jedinstvo 2:0
2 14.08.2005 Partizan - Smederevo 2:1
3 19.08.2005 Habitfarm - Partizan 0:1
4 28.08.2005 Partizan - OFK Beograd 0:1
5 10.09.2005 Zemun - Partizan 0:2
6 18.09.2005 Partizan - Vojvodina 3:0
7 24.09.2005 Zeta - Partizan 1:3
8 02.10.2005 Partizan - Hajduk 0:0
9 15.10.2005 Crvena Zvezda - Partizan 2:0
10 22.10.2005 Partizan - Voždovac 2:3
11 29.10.2005 Borac - Partizan 0:2
12 05.11.2005 Partizan - Budućnost B.D 2:0
13 20.11.2005 Rad - Partizan 1:2
14 26.11.2005 Partizan - Obilić 4:2
15 03.12.2005 Budućnost P - Partizan 0:1
16 07.12.2005 Jedinstvo - Partizan 2:3
17 15.12.2005 Smederevo - Partizan 0:1
18 18.02.2006 Partizan - Habitfarm 6:0
19 25.02.2006 OFK Beograd - Partizan 0:1
20 05.03.2006 Partizan - Zemun 0:0
21 11.03.2006 Vojvodina - Partizan 2:3
22 21.03.2006 Partizan - Zeta 1:0
23 25.03.2006 Hajduk - Partizan 0:0
24 01.04.2006 Partizan - Crvena Zvezda 0:0
25 08.04.2006 Voždovac - Partizan 1:3
26 15.04.2006 Partizan - Borac 1:0
27 22.04.2006 Budućnost B.D - Partizan 1:1
28 29.04.2006 Partizan - Rad 2:0
29 03.05.2006 Obilić - Partizan 0:2
30 06.05.2006 Partizan - Budućnost P 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena Zvezda 30 25 3 2 78
2 Partizan 30 22 5 3 71
3 Voždovac 30 15 6 9 51
4 Hajduk 30 13 11 6 50
5 Beleška: Ne takmiči se više u Srbiji Zeta 30 14 5 11 47
6 Beleška: Nema informacija o daljim takmičenjima ovog kluba Budućnost B.D 30 13 5 12 44
7 Borac 30 12 8 10 44
8 OFK Beograd 30 13 5 12 44
9 Vojvodina 30 11 10 9 43
10 Zemun 30 11 8 11 41
11 Smederevo 30 11 6 13 39
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Telekom Srbija Habitfarm 30 8 8 14 32
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Telekom Srbija Rad 30 9 4 17 31
14 Beleška: Ne takmiči se više u Srbiji Budućnost P (-3) 30 6 10 14 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Telekom Srbija Obilić 30 3 6 21 15
16 Beleška: Ne takmiči se više u Srbiji Jedinstvo 30 3 2 25 11
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu