XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Borac - Ergonom 62:64
2 Nikšić - Borac 82:94
3 Borac - Atlas 59:61
4 Zdravlje - Borac 89:82
5 Borac - SwissLion Takovo 77:75
6 Sinalko Spartak - Borac 94:101
7 Borac - Sloga 90:71
8 Borac - Lovćen CKB 87:75
9 Lavovi 063 - Borac 78:80
10 Borac - Mašinac 96:73
11 Mornar Bascet - Borac 94:87
12 Borac - Beograd 75:81
13 NIS Vojvodina - Borac 95:88
14 Ergonom - Borac 100:94
15 Borac - Nikšić 104:75
16 Atlas - Borac 84:73
17 Borac - Zdravlje 86:95
18 SwissLion Takovo - Borac 84:80
19 Borac - Sinalko Spartak 91:65
20 Sloga - Borac 87:83
21 Lovćen CKB - Borac 88:89
22 Borac - Lavovi 063 92:76
23 Mašinac - Borac 98:87
24 Borac - Mornar Bascet 105:96
25 Beograd - Borac 87:91
26 Borac - NIS Vojvodina 97:91
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Grupa B NIS Vojvodina 26 20 6 46
2 Prelazi u ligu višeg ranga Grupa B Atlas 26 18 8 44
3 Prelazi u ligu višeg ranga Grupa B Sloga 26 15 11 41
4 Beograd 26 15 11 41
5 Zdravlje 26 14 12 40
6 Ergonom 26 14 12 40
7 Mornar Bascet 26 14 12 40
8 Borac 26 14 12 40
9 Mašinac 26 13 13 39
10 Prelazi u ligu nižeg ranga I B liga SwissLion Takovo 26 13 13 39
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Nikšić 26 11 15 37
12 Prelazi u ligu nižeg ranga I B liga Sinalko Spartak 26 8 18 34
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Lovćen CKB 26 7 19 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Lavovi 063 26 6 20 32
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu