12.03.2008 16:28 BojanKG

"Junačka" pobeda Vojvodine

U poslednjem kolu mini lige, večeras u Kragujevcu, u utakmici bez ikakvog značaja, pobeda Vojvodine posle maratona u 5 setova. Radnički - Vojvodina 2:3 (23:25, 25:22, 21:25, 25:22, 13:15) . Trener domaćina Galašev je odigrao utakmicu sa kadetskom ekipom (Ivović, Stevanović, Radivojević, Pantelić, Mijalković, Gerogijev) pojacanom samo malo starijim Čedićem. Tek u 4.setu u igru je...

07.02.2008 17:40 BojanKG

Radnički "pregazio" Crvenu zvezdu

U derbiju 2. kola mini lige, večeras u Hali Jezero u Kragujevcu, vodeći Radnički je očitao lekciju drugoplasiranoj Zvezdi i pobedio sa 3:1. Prvi set je gost dobio lagano sa 25:20, ali tada im je sve polazilo od ruke, siguran servis, dobar prijem. To kao da je naljutilo igrače Radničkog, koji sledeća tri seta dobijaju ubedljivo sa 25:18, 25:16 i 25:8. Nikola Gorgijev je opet dominirao, ali cela...