Olimpik
Buducnost
Sinjdjelic
LPB grupa A: Petlići Dominusa potvrdili svoju dominaciju

Utakmica 19. kola Lige petlića Beograda grupa "A" odigrana je između prvoplasirane ekipe Dominusa iz Surčina i FK Lola iz Batajnice, koja se nalazi na petom mestu.

Dominus je poveo na samom startu meča. Prvi gol u 4. minutu postigao je Sekulić Stahinja. Tokom celog prvog poluvrmena Dominus je napadao. Ređali su se šutevi ka golu Lole, ali odlični golman Radojković Pavle  je svojim odbranama "spasao" svoju ekipu u prvom poluvremenu.

Dominus je dobro počeo i drugi deo utakmice. Nekoliko dobrih šuteva u okvir gola zaustavljao je golman Lole. Drugi gol Dominus postiže u 47. minutu i to drugim golom Sekulić Strahinje. Treći gol je ubrzo usledio u 48. minutu. Gol postiže Birovljev Stevan . Tu je i počela serija Dominusa. U 51. minutu Petrušić Novak postiže četvrti gol za Dominus. Zatim u 57. minutu Nikolić Stefan povećava rezultat na 5:0. Stahinja Sekulić postiže svoj treći gol na utakmici, a šesti za Dominus u  58. minutu. Da bi konačni rezultat od 7:0 postavio Petrušić Novak u 64. minutu.

DOMINUS - LOLA  7:0 (1:0)

DOMINUS: Despotović, Kostić, Oklješa, Šmit, Jovanović, Birovljev, Tejić, Sekulić, Petrušić. Igrali još: Nikolić, Žižić, Kovačević.

LOLA: Radojković, Stevanović, Ristić, Karamarković, Jovović, Stojković, Jokić, Jusović, Milovanović.

Igrač utakmice: Sekulić Strahinja.