Kopljari
Budućnost
Sloga
Sloga startovala pobedom

Fudbaleri Sloge pobedom su započeli novu sezonu, pošto su  (u okviru 2.kola Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola) savladali ekipu Šamota rezultatom 4:1. U jednoj korektnoj utakmici, koja je obilovala prilikama (naročito u drugom poluvremenu), utisak je da su Zagoričani potpuno zasluženo došli do trijumfa.

Prvu priliku na meču imao je M.Jelesijević u 3.minutu, kada je sa 20-ak metara pokušao da prebaci istrčalog golmana gostiju, ali je bio neprecizan. Gosti su uzvratili u 8.minutu. Sl.Stanojlović je šutirao sa ivice šesnaesterca i gađao gornji desni ugao golmana domaćih, ali je N.Jelesijević vrlo dobrom intervencijom sačuvao svoj gol. Domaći su do gola mogli u 34.minutu, ali je udarac V.Petrovića sa 12-13 metara završio preko gola.

Drugo poluvreme počelo je šansom domaćih. Rankić je sa 10-ak metara pogodio stativu. Zagoričani su do vođstva stigli preko M.Jelsijevića ,koji je iskoristio dodavanje Č.Petrovića i sa 10-ak metara poslao loptu u doji desni ugao Zirojevićevog gola. Pet minuta kasnije, V.Petrović je duplirao prednost  u 54.minutu, iskoristivši dubinsko ispucavanje lopte svog golmana i neopreznost odbrambenih igrača Šamota. Gosti se nisu predavali, pa su smanjili prednost u 61.minutu. Sl.Stanojević je proigrao V.Nikolića, a ovaj sa 12-13 metara savladao Jelesijevića. Nakon primljenog gola,domaći su zaigrali ofanzivnije i stvorili dve vrlo izgledne prilike. U oba navrata u završnici se našao Č.Petrović. Najpre je na asistenciju M.Jelesijevića sa 10-ak metara šutirao pored gola, a dva minuta kasnije (na dodavanje Milana Stevanovića) njegov udarac sa 7-8 metara zaustavio je golman gostiju. Napadač gostiju Novaković mogao je meč da uvede u neizvesnu završnicu, ali je njegov udarac sa 10-ak metara odbranio Jelesijević. Dilemu oko pobednika rešio je M.Jelesijević sa dva gola. Najpre je posle solo prodora sa 15 metara poslao loptu iza leđa Zirojevića, da bi dva minuta kasnije iskoristio dobro proigravanje V.Petrovića i sa 10-ak metara ponovo bio precizan.

Sloga (Zagorica) - Šamot (Aranđelovac) 4:1

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 50. Delegat: Ivan Ćosović (Aranđelovac). Sudija:I van Šundić (Stojnik), pomoćnici:Stefan Mijatović i Miodrag Jovanović (oba iz Aranđelovca). Strelci:Marko Jelesijević u 49. 86.  i 88.minutu i Vladimir Petrović u 54.minutu za Slogu, a Mitrović u 61.minutu za Šamot. Žuti kartoni:V.Nikolić (Šamot).

Sloga: N.Jelesijević, Miloš Stevanović, Dimitrijević (od 46. N.Jovanović), Vesić, Mlan Stevanović, Gušić, J.Petrović, Č.Petrović, Rankić (od 67. Milovanović), Č.Petrović, V.Petrović, M.Jelesijević (od 89. Ž.Jovanović).

Šamot: Zirorević, Obradović, Marković (od 59. Z.Nikolić), Vujović, Komnenović, Sr.Stanojlović (od 54. Garić), Pavlović, Novaković,V.Nikolić, MItrović, Sl.Stanojlović (od 79. Brisavac).