Bečej
Niš 92
Pirot
DFLI: Pirot - Prokuplje 6:4

U hali Kej večeras pred oko 150 gledalaca odiograna je utakmica drugog kola druge futsal lige istko između KMF Pirot i KMF Prokuplje. Domaći su teško stigli do prve pobede i bododva u novom prvenstvu. Prokupčani su čitavog meča se mudro branili i iz brzih kontra napada opasno ugrožavali gol domaćina.

KMF Pirot je poveo pogodgom iskusnog N. Cenića u 9. minutu igre. Da bi u 17. min. iz dobro uigrane akcije posle ubacivanja svoj prvenac postigao novajlija Aleksov. Prokupčani su već u sledećem napadu na isti način smanjili rezultat pogodkom Niketića.

Drugi deo susreta gosti su bolje krenuli. Dva brza kontra napada su realizovali Milenković i Stević  na semaforu je 2:3. U 25. minutu Aleksov se još jednom upisuje u strelce i rezultat je ponovo poravnat. U 27. minutu gosti ponovo vode, strelac pogodka I. Milosavljević. U 30. minutu svoj prvi pogodak na utakmici postiže Kostić  i još jednom je nerešeno. U 32. minutu posle dobro uigrane i odigrane akcije posle udarca iz ugla pogodak postiže N. Stanković. KMF Pirot ponovo vodi. U 34. minutu Kostić postiže drugi cvoj pogodak ѕa konačnih 6:4.

Pirot: D, Stojić, M. Jončić, J. Penčić, N. Cenić, S. Potić, M. Manić, M. Đorđević, M. Nikolić, A. Aleksov, N. Stanković, N. Stojikć, M. Simonov, B. Kostić i S. Ristić.

Prokuplje: S. Stević, J. Živković, V. Sredojević, I. Milosavljević, A. Milenković, D. Milosavljević, N. Niketić. V. Milosavljević i M. Živković.

Sudije:  M. Krstić i Veljković(Pirot). Žuti kartonii: N. Stanković(Pirot), I. Milosavljević i N. niketić (Proklje). Prekršaji: Pirot (3*4), Prokuplje (3*5).