Potop Tešnjara u Brezovicama

Fudbaleri Tešnjara doživeli su debakl na gostovanju lideru prvenstva ekipi Brezovica. Domaći su do vrha napunili mrežu Tešnjaraca i pobedili ubedljivo 6:1 (5:0). Igrači Tešnjara danas nisu imali nikakve šanse protiv favorizovanog domaćina. Rano primljeni pogotci potpuno su osujetili svaki otpor gostiju iz Valjeva i eliminisali svaku nadu da se u Brezovicama moze desiti bilo kakvo iznenadjenje.Već posle prvog poluvremena bilo je 5:0 za ekipu Brezovica. U drugom poluvremenu nesto organizovanija igra Tešnjara i smanjen gas domaćih sprečili su veću katastrofu. Počasni gol za Tešnjar postigao je Staševic glavom nakon centaršuta Lalovića. Za domaće trostruki strelac je bio Ivan Djukić Mustafa. Dva gola domaći su postigli iz opravdano dosudjenih jedanaesteraca. U sredu je vanredno kolo, na Riverside dolazi ekipa Banjana.

Tešnjar: Teodosić, Vujić (Davidović), Selaković, Marković, Janjić, MIlosavljević Nebojša, Lalović, Kerleta (Vasiljević), Milosavljević Nenad (Stašević), Tadić, Liknić.

Ribnikar 2 : 0 Rubribreza
Sovljak 2 : 5 OFK Jabučje
Tulari 2 : 0 Mladost
Banjani 2 : 0 Vrujci
Brezovica 6 : 1 Tešnjar
Polet 4 : 1 Pepeljevac
ZSK 1 : 4 OFK Divci