Nova pobeda Jagodinki

Danas, sa početkom u 13:07 časova, na pomoćnom stadionu FK Jagodina u Jagodini, odigrana je prvenstvena utakmica Prve ženske fudbalske lige između domaće ŽFK Jagodina i gostujuće ŽFK Šabac. Tokom cele utakmice ŽFK Jagodina igrala je silovito, nedajući protivničkom timu da prođe polovinu terena. Posle više šansi, jagodinke su povele u 35.-om minutu, 1:0. To je bio i rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu nastavljena je ofanziva jagodinki. Bilo je dosta šansi za golove. 2:0 je bilo u 50.-om minutu. 3:0 u 65.-om minutu. Na 5 minuta pred kraj utakmice jagodinke pogađaju prečku. Puno pohvale za golmanku ŽFK Šapca, jer da nije bilo njenih dobrih intervencija, bilo bi mnogo više golova u mreži šapcanki.

Lemind Lavice 0 : 18 Mašinac PZP
Spartak 3 : 0 Nives
Požarevac 3 : 2 Novi Bečej
Sloga 0 : 5 Napredak
Jagodina 3 : 0 Šabac