25.02.2013 S.Blagojević

Prijateljska utakmica: Sloga (Ć) - Kopaonik 0:1

Gosti su preko Bićanina, posle lepe akcije postigli gol odluke u 24. minutu. U prvom delu Brusjani su imali još dve lepe prilike, ali je golman Sloge, Ratajac, odlično reagovao. Ćićevčani su najbolju priliku propustili u drugom delu, kada se vođa navale Šljivić, našao oči u oči sa golmanom gostiju, ali je promašio gol. Strelac: 0:1 Bićanin u 24. minutu. Stadion Sloge u Ćićevcu, gledalaca 100. Sudija Bojan Popović (Ćićevac). SLOGA: Ratajac, Stojković, Kezunović, Stanojević, Pekić, A. Petrović, Kostić, Aleksandar Petrović, Milosavljević, Golubović, Šljivić. Igrao je još: Vuković KOPAONIK: Ćirković, Vukadinović, Knežević, Joksić, Čolić, Stupar, Vukojević, Đ. Milosavljević, , I Milosavljević, Bićanin, , Erić. Igrali su još: Milunović, Lisinac, Radovanović, Pavlović, Jovanović, Đukić, Vilimonović i Zdravković.