Sloga najzad pobedila

Fudbaleri Sloge ostvarili su prvu pvenstvenu pobedu savladavši, u okviru 4.kola Međuopštinske lige Aranđelovac Topola, ekipu Omladinca iz Donje Trnave rezultatom 4:0. Posle ne toliko loših igara koliko nezadovoljavajućih rezultata, domaći su u meč ušli sa ogromnim imperativom pobede. Gostujući fudbaleri su svoj optimizam da mogu do povoljnog rezultata zasnivali na nedavnoj pobedi na svom terenu u kup takmičenju upravo protiv fudbalera Sloge. Domaći su zapretili u 4.minutu.Vesić je sa 20-ak metara šutirao preko gola. Gosti su uzvratili preko Radevića u 8.minutu,ali je njegov udarac sa 10-ak metara izblokirao Dimitrijević. Novu priliku domaći su imali u 12.minutu, udarac Miloša Pavkovića sa 15-16 metara odbranio je golman Pavlović. Prvi gol na utakmici postigao je Miloš Pavković u 30.minutu posle asistencije Milana Ivanovića.Domaći si mogli i do drugog gola u 43.minutu,ali je Petrović sa 10-ak metara šutirao pored gola.Na petnaestominutni odmor se otišlo minimalniom prednošću domaćih.

Drugo poluvreme donelo je nešto otvoreniju igru obe ekipe. Domaći su duplirali vođstvo u 55.minutu. Čedomir Petrović je sa 10-ak metara savladao Pavlovića.Asistent je bio M.Pavković. Gostujući fudbaleri su do gola mogli u 62.minutu. Udarac glavom Nikolića sa 7-8 metra golman Jelesijević je odbranio. U 75.minutu M.Ivanović je prošao po desnoj strani i asistirao M.Pavkoviću koji je sa sa 10-ak metara postigao svoj drugi gol. Gosti su imali priliku u 79. minutu ali je Radević sa 20-ak metra šutirao pored gola. Ćetvrti gol Sloge delo je Milana Ivanović koji je vešto izbegao ofsajd zamku iiskoristio dijagonalu Babića i sa 5-6 metra u 88.minutu postigao konačan rezultat.

Sloga ( Zagorica ) - Omladinac ( Donja Trnava ) 4:0 . Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 80. Delagat meča: Milan Nikolić ( Natalinci ). Glavni sudija: Aleksandar Garić ( Aranđelovac ) Pomoćnici: Aleksandar Popović ( Bosuta ) i Saša Šundić ( Aranđelovac ). Strelci: Miloš Pavković u 30. i 75. minutu Čedomir Petrović u 55. i Milan Ivanović u 88.minutu za Slogu. Žuti kartoni: Jovanović, Simić, Radivojević ( Omladinac ).

Sloga: Jelesijević, Gajić, Dimitrijević, Vesić, Nikolić ( od 76. A.Ivanović ), Stevanović, Antonijević, A.Pavković ( od 80.Jovanović ), M.Pavković, Petrović ( od 72. Babić ), M.Ivanović.
Omladinac: Pavlović, Blagojević, Mališić, Andrić, Nikolić ( od 77.Šćekić ), Radivojević, Radević, Ristić ( od 87. Milić ), Simić, Jovanović, Lazarević ( od od 56. Vukićević ).

Kopljari 3 : 0 Trešnjevica
BSK 0 : 6 Omladinac
B 2000 6 : 1 Proleter
Mladost 3 : 2 Plaskovac
Mladi rudar 2 : 1 Maskar
Žabare 3 : 3 Jasenica