"Zebre" bolje od crno-belih
U zaostaloj utakmici 11. kola Omladinske lige Srbija, fudbaleri čačanskog Borca su savladali beogradski Partizan rezultatom 2:0. Oba gola za “zebre” iz čačka je postigao Djordje Tošić. Prvi gol je postigao u 34. minutu iskoristivši neuspelu ofsajd zamku domaćih, šutom po zemlji je savladao nemoćnog golmana Partizana. Dva minuta kasnije Tošić postiže svoj drugi pogodak, rezantnim udarcem po zemlji sa ivice šesnaesterca lopta pogadja stativa a potom se odbija u mrežu.
U nastavku utakmice igralo se izmedju dva šesnaesterca, a ostaće zabeležen dobar pokušaj igrača Partizana Mišeskua, koji je šutirao oštro preko gola. Igrači Borca su se uglavnom skoncentrisali na odbranu sopstvene mreže, a jedinu pravu priliku u drugom poluvremenu je imao Lazović u 76. minutu, kada je lopta završila koji santimetar preko gola.