Votford iščupa bod

Tamo gdje su sinoć stali Arsenal i Lester, danas su nastavili Votford i Liverpul – Premijer liga ponovo u punom sjaju, šest golova i na kraju podjela plijena 3:3.

Baš kao i na Emirejtsu, tako je i susret na Vikaridž roudu obilovao uzbuđenjima i preokretima. “Stršljenovi” su poveli u 8. minutu pogotkom Okake, a onda gosti iz prve prave akcije uspijevaju da izjednače. Strijelac je bio Mane, nakon duplog pasa sa Džanom u 29. minutu.

Nekoliko desetina sekundi kasnije Dukure donosi novo vođstvo Votfordu, pa se rezultatom 2:1 otišlo na odmor.

Početkom nastavka uslijedio je blic-krig čete Jirgena Klopa. Prvo je Firmino pogodio sa bijele tačke, a koji minut kasnije Brazilac je asistirao Salahu koji iz neposredne blizine trese mrežu domaćina.

Vjerovao je Votford do kraja i to mu se isplatilo u nadoknadi vremena. Poslije velike gužve u kaznenom prostoru “redsa” Britos se dobro snašao i postavio konačnih 3:3,piše CdM.me

Liverpul /Fotos: CdM.me