Plavci zakucani na Stenford Bridžu

Čelsi izgubio od Barnlija kod kuće 3:2, Liverpul igrao 3:3 sa Votfordom

Kakav početak Premijer lige - dvije utakmice, dvije goleade, dva trilera, a onda šok na “Stamford bridžu”.

Šampion Ćelsi je poražen od Barnlija, ekipe kojoj svi predviđaju da će – ispasti iz elitnog ranga.

Tim Antonija Kontea igrao je od 14. minuta sa desetoricom, nakon isključenja Kejhila, a gosti do poluvremena postigli čak tri gola (dva Vouks, jedan Vord).

Nikada do danas se nije dogodilo da prvak Premijer lige u prvom meču naredne sezone primi tri gola.

Morata je dao nadu Čelsiju, a kada je i Fabregas u 81. minutu morao van igre, zbog dva žuta kartona, izgledalo je da je sve gotovo.

Uzbuđenja su tek počela, David Luis je smanjio u 88, Barnli imao meč-loptu 60-ak sekundi kasnije, ali je Brejdi pogodio stativu.

Barnli je očajnički branio i odbranio veliku, senzacionalnu pobjedu.

Nakon sinoćnjih 4:3 u duelu Arsenala i Lestera, i prvi subotnji meč donio je spektakl.

Votford i Liverpul igrali su neriješeno 3:3.

Domaćin je dva puta vodio, a bod osvojio golom u četvrtom minutu nadoknade.

Okaka doveo domaćina u vođstvo, a izjednačio je Mane, da bi Dakure do poluvremena vratio prednost Votfordu.

Firmino je iz penala poravnao u 55. minutu, a dva minuta kasnije Salah donio potpuni preokret...

"Crveni" nisu izdržali, u posljednjim trenucima meča Britos je postavio konačan rezultat...

Уотфорд - Ливерпуль от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Veliki dan za Everton - Vejn Runi se vratio kući poslije 13 godina, i povratak obilježio golom za pobjedu.

Everton je savladao Stouk 1:0, a Runi poslije tačno 4.900 dana postigao gol na “Gudison parku”, a od njegovog prethodnog gola u dresu kluba u kome je počeo karijeru prošlo je 4.869 dana, pišu podgričke Vijesti.