Slatina deklasirala “Juhor”, Bor remizirao kod kuće sa „Župom“

Fudbaleri Slatine u 24.kolu Pomoravsko-Timočke zone na domaćem terenu izvojevali su pobedu nad „Juhorom“ iz Obreža 8:0 (4:0). Strelci za domaću ekipu bili su Tričković u 5. sa bele tačke i 17., Ivanović u 20., 25., 63., i 85., dok su po jedan pogodak postigli Petrović u 48. i Stojanović 65.minutu. Glavni sudija Danijel Stojković iz Zaječara pokazao je tri žuta i jedan crveni karton gostujućem igraču Antiću u 10.minutu susreta.

Detalj sa utakmice Slatina-Juhor

Najbolji igrač u domaćoj  ekipi bio je Vladan Tričković koji je uz dva postignuta gola i četiri asistencije bio najbolji igrač utakmice.

-Zadovoljan sam rezultatom, pobedom na domaćem terenu sa osam golova razlike iskreno niko od nas nije očekivao. Pokazali smo još jednom da smo kod kuće ne pobedivi. Iduće nedelje gostujemo trećeplasiranom “Trgovačkom” u Jagodini gde ćemo pokušati da osvojimo makar bod – rekao nam je trener Slatine Dejan Pavlović.

Borski “crno-belih” nisu uspeli da se pobedom pred domaćom publikom odlepe sa začelja tabele. Borani su u utakmici sa aleksandrovačkom “Župom” remizirali 1:1 (0:1).

Iduće nedelje Bor gostuje ćuprijskoj “Moravi”, gde će morati pobedom u gostima da zatrži spas za opstank u Pomoravsko-Timočkoj zoni.

Radnički 6 : 1 Majdanpek
Slatina 2 : 1 Bor
Pepeljevac 1 : 0 Rembas
Borac 4 : 0 Kablovi
Đerdap 1 : 3 SFS Borac
Trgovački 6 : 0 Trajal
Juhor 1 : 1 Timočanin
Morava (Ć) 3 : 4 Župa