Slatina deklasirala Župu, Bor pobedio Trajal

Fudbaleri Slatine u 22.kolu Pomoravsko-Timočke zone na domaćem terenu izvojevali su pobedu nad aleksandrovačkom „Župom“ 4:1 (2:1). Strelci za domaću ekipu bili su Tričković u 13. sa bele tačke, Mrašić 23., Stanojević iz slobodnog udarca u 50. i Popović u 55.minutu, a za goste Živanović u 10. minutu. Glavni sudija Danijel Stojković iz Zaječara imao je pune ruke posla, pokazao je četiri žuta i jedan crveni karton gostujućem igraču Miletiću u 10.minutu susreta.

Borski “crno-belih” nastavili su niz dobrih rezultata, svladan je kruševački “Trajal” 3:2 (1:1). Strelci za domaću ekipu bilu su Jovanović u 25., Terzić 62., Ivanov 65., a za goste Lazić u 36. i Vasiljković u 51.ninutu.

Fudbaleri Bora iduće nedelje gostuju knjaževačkom “Timočaninu”, a Slatina ćuprijskoj “Moravi”. Utakmice počinju u 16.30 sati.

Radnički 6 : 1 Majdanpek
Slatina 2 : 1 Bor
Pepeljevac 1 : 0 Rembas
Borac 4 : 0 Kablovi
Đerdap 1 : 3 SFS Borac
Trgovački 6 : 0 Trajal
Juhor 1 : 1 Timočanin
Morava (Ć) 3 : 4 Župa