Product deklasirao Bor

Utakmica 2.kola Druge Srpske lige opravdala je očekivanje malobrojne publike uz više nego zasluženu pobedu košarkaša Pečenjevca Bascet Producta. Krenulo je sa dosta grešaka jednih i drugih, medjutim Pečenjevčani prave seriju od 8:0 i stavljaju do znanja gostima iz Bora da na Sajmištu nemaju šta da traže. Gosti prve poene postižu tek u 5.minutu prvog perioda nakon čega se igra koš za koš pa se rezultatom 18:11 odlazi na prvi mali odmor.

U nastavku košarkaši Producta igraju sve bolje i uz poene Popovića, Stankovića i Spasića prave seriju i na poluvreme odlaze sa plus 20 i već u prvom delu rešavaju pobednika. U nastavku je viđenja slična košarka domaći diktiraju tempo, a gosti u svojim redovima imaju jedino raspoloženog Petrovića sa više od 20 postignutih poena koji nije imao dostojnu podršku svojih saigrača. Mladi Petrović  je danas demonstrirao malobrojnoj publici tri spektakularna zakucavanja kakva retko viđamo i na terenima Prve košarkaške lige Srbije i zbog kojih je vredelo doći na Sajmište. I jedni i drugi su veoma loše izvodili ,,penale,, sa dosta niskim procentom uspešnosti.

Sve u svemu lepa košarkaška predstava i druga pobeda Producta u borbi za najveći plasman.

Leskovac. Hala na Sajmistu. Gledalaca oko 60.

PEČENJEVCE BP: Kocić, Marković, Nikolić, Ilić, Popović, Stanković, Mihajlović, Tričković, Jovanović, Spasić, Stojković, Vidosavljević

BOR: Nikolić, Glišanović, Nikolić, Bošković, Šćekić, Rajčić, Stanojević, Vojičić, Milivojević, Petrović, Ognjenović, Stamenković

Pečenjevce BP 79 : 54 Bor
Hajduk Veljko 66 : 77 Borac
BSK Junior 72 : 63 Jastreb
Mladost Vesna 73 : 99 Zdravlje 09
Ergonom 49 : 69 Vlasotince