Lider Prve lige Zapad Izvor Bukovička Banja 2 ubedljivo započeo drugi deo sezone

ŽRK IZVOR BUKOVIČKA BANJA 2 – ŽRK SOČANICA 29:6 , POLUVREME 12:4

U utakmici 10-og kola Prve lige "Zapad" danas su u Aranđelovcu rukometašice Izvora Bukovičke Banje 2 , ubedljivo savladale ekipu Sočanice , rezultatom 29:6 , poluvreme 12:4.

Već prilikiom pogleda na rezultat prvog dela utaakmice a i na krajnji ishod potpuno je jasno da je domaćin dominirao gotovo svih 60 minuta , izuzev početnih 1:4 , u 10 minutu kada su gošće imale prednost od 3 gola.

Za preostalih 20 minuta prvog poluvremena drugi tim Izvora napravio je seriju 11:0 i na odmor otišao sa + 8 , rezultatom 12:4.

Opet su gošće u nastavku utakmice prve postigle pogodak , u 31 minutu , a onda je mreža odličnih golmana domaćeg tima Anđele Đukić i tamare Mrlješ mirovala gotovo do kraja utakmice ne računajući još samo jedan gol koji je Sočanica postigla u 36 minutu , a onda do kraja je samo Izvor Bukovička Banja 2. postizao pogotke... za konačnih 29:6.

Lider Prve lige "Zapad" - ŽRK Izvor Bukovička Banja 2.

Najefikasnije u domaćoj ekipi bile su Jovana Đoković i Tamara Preković sa po 6 golova , duplo manje postigle su: Dragana Delić , Jelena Denić i Jelena Pavlović. Po dva puta u strelce su se upisale: Slađana Stefanović , Maja Denić i Mirjana Delić , dok su po jednom mrežu golamana Sočanice zatresle: Anđela Radojičić i Anđela Radulović.

Za drugi tim Izvora u ovoj utakmici zbog povreda trener Zvonko Paunović , nije mogao da računa na: Mariju Đorđević , Tijanu Kilibardu i Sofiju Nikolić , a pored strelaca i gomana koje smo pomenuli , nastupale su još i: Sanja Kojić , Magdalena Đilas , Milica Matić i Sanja Lazić.

Od 6 pogodaka koliko su u ovoj utakmici postigle gošće , 4 je dala Slavka Drulević , a po 1 Milena Milošević i marija Drulević.

Izvor Bukovička Banja 2. iskoristio je samo 1 sedmerac (Jovana Đoković) od 3 dosuđena (promašile Jovana Đoković i Magdalena Đilas) , dok gošće nisu imale ni jedan sedmerac.

Sudijski par Aleksandar Anđić i Mirko Bjelica isključili su u aranđelovačkom timu u 49 minutu Tamaru Preković , dok su gošće imale 5 isklučenja od kojih 3 Anica Nedić i po jedno: Milena Radosavljević i Anđela Ilić.

I posle prvog prolećnog kola u Prvoj ligi Zapad , Izvor Bukovička Banja 2. ostaje jedini neporaženi tim u ligi koju čini 9 timova (8 utakmica , 7 pobeda i jedan nerešen rezultat.

U narednom kolu Izvor Bukovička banja 2. gostuje u Prijepolju istoimenoj ekipi.