KMF Jastrebac ostvario ubedljivu pobedu
KMF Jastrebac odigrao je utakmicu 3. kola druge futsal lige Srbije sa KMF BSK iz Bujanovca i ostvario ubedljivu pobedu rezultatom 12:7. Od samog starta krenuli su Blačani odlučno i napadački i već posle prvog poluvremena vodili sa 6:1. U drugom poluvremenu šansu su dobili i igrači iz druge postave, ali to nije ni u jednom trenutku oslabilo Jastrebac, koji je do kraja održavao prednost i završio sa ubedljivom pobedom.Najefikasniji igrač domaćih bio je Ivan Vuletić sa 5 golova, inače ovosezonsko pojačanje ekipe iz Blaca, od koga se dosta očekuje. Po dva gola postigli su Trojanović Siniša, Trojanović Dragiša i Miroslav Marković, a jedan gol Lapčević Marko.Iz ekipe Jastrepca su nam poručili da su veoma zadovoljni pobedom jer im je omogućila da održe priključak sa vodećim ekipama koje se bore za plasman u najelitnije takmičenje, što je cilj i mlade ekipe iz Blaca. Takođe, zahvalili su se svim sugrađanima koji su došli da ih bodre.

Jastrebac 12 : 7 BSK
Prokuplje 4 : 4 Vinter sport
Banjica 2 : 2 Pirot
As 11 : 4 Dolap
Timok 9 : 4 Bor