Poljoprivrednik uknjižio tri važna boda

- Poljoprivrednik uknjižio tri važna boda -

U 17 koluyone zone zapad fudbaleri poljoprivrednika iz Počekovine osvojili su na svom terenu 3 važna boda pobedivši ekipu Levča iz Rekovca sa 3:0. Posle ove pobede nalaze se na 6. mestu sa 25 osvojenih bodova. Domaći su bili bolji tim tokom celog susreta, medjutim gosti su isto tako imali svoje zrele prilike za pogodak. Poljoprivrednik je došao u vodjstvo u 37. minutu pogotkom ofanzivnog beka Boška Ignjatovića. U 70. minutu utakmice igrač domaćih Marko Milosavljević je postigao i drugi pogodak za ekipu domaćih. Konačan rezultat od 3:0 postavio je iskusni Predrag Vasic u 79. minutu utakmice. Trener Bratislav Jovanović zadovoljan je igrom svog tima, ali napominje da još uvek ima problema sa prilagodjavanjem igrača. Medjutim nekog većeg opterećenja nema jer je cilj svih u klubu opstanak u ligi. U idućem 18. kolu Poljoprivrednik gostuje u Resavici ekipi Rembasa gde će pokusati da izbore povoljan rezultat.