Kadetska liga Morava: Sloga - AS 3:1

Kadeti Sloge osvojili su tri boda posle bolje i efikasnije igre od svojih rivala solidne ekipe Asa iz Novog Pazar. Najzaslužniji što je čitav plen uknjižen u saldo Kraljevčana je svakako Srđan Karović visoki napadač domaćina koji je sa dva pogotka raspršio sve nade gostujuće ekipe. Sloga je povela kada se posle dobro izvedenog prekida sa dvadesetak metara najbolje snašao i smestio je iza leđa solidnog golmana Đurčića. U nastavku trener domaćina Novica Stančić je u igru ubacio dva nova igrača i to je bila dobitna kombinacija. Posle samo tri minuta povećali su prednost. Glavčić je napravio pravi dar - mar po levoj strani ubacio loptu pregl a sve je to pratio Kosanić i po drugi put doneo radost svom timu. U 60. minutu sudija Vučićević je pokazao na belu tačku a Skenderović bio neumoljiv realizator. Konačan rezultat postavio je Karović osam minuta kasnije. Opet prekid i centaršut a Slogin napadač je bio najviši u skoku i mreža se zatresla. Gosti iz Novog Pazara koje prevodi bivši as tamošnjeg superligaša Adem Preljević predstavili su se kao dobro uigrana celina ali su ovoga puta domaćini, ipak, zaslužili bodove.

Sloga - AS 3:1 (1:0)

Kraljevo. Igralište na Starom aerodromu. Gledalaca 100. Sudija: Ivan Vučićević (Kraljevo) 7. Strelci: 1:0 Karović u 14. 2:0 Kosanić u 48. 2:1 Skenderović u 60 (jedanaesterac), 3:1 Karović u 68. Žuti kartoni: Maksović, Karović, Tešić, Glavčić (Sloga), Mujanović, Brunčević, Skenderović, Osmanović (As). Igrač utakmice: Srđan Karović (Sloga).

Sloga: Spasojević 7, Milovanović 7, Vukićević 6,5 (Aleksić -), Maksović 6,5 (Mijajlović -), Danilović 6,5 (Striković -), Drecun 7, Karović 7,5, Vujisić 6,6 (Glavčić 7), Bojanić 6,5, Soldatović 6,5 (Savić -), Tešić 6,5 (Kosanić 7).

AS: Đurčić 7, Mujanović 6 (Tutić 6), Minić 6, Brnčević 6 (Ejupović -), Melajac 6,5, Skenderović 7 , Nedeljković 6,5, Pramenković 6 (Navrić 6,5), Osmanović 6, Islamović 6 (Radović -), Sekulić 6 (Šabanović -).