13.04.2009 Ljubomir Vojić

MOL Kraljevo: Goč - Polet (R) 3:1

Lider  Medjuopštinske lige Kraljevo Goč odigrao je najgorih 45 minuta u ovom prvenstvu. Jednostavno im ništa nije polazilo od noge pa ne čudi što je odlična ekipa iz Ratine golom Garovića došla u prednost.
U drugom poluvremenu trener domaće ekipe je napravio par izmena koje su preokrenule tok utakmice. Posle prodora i centaršuta Vukomanovića iskusni Karavesović je u 65. minutu izjednačio, a potom u 70. minutu iz opravdano dosuđenog penala u 70. minutu doneo vođstvo ekipi Goča. Pri samom kraju susreta najlepši trenutak na meču kada je „veznjak“ Skenderović preciznim udarcem savladao odličnog Andrijaševića i postavio konačan rezultat 3:1 za Goč.

Vrnjačka Banja
- Stadion SRC "Raj". Gledalaca: 300. Sudija: Krasojević  (Kraljevo). Strelci: Karavesović 65. minut. i 70. minut. iz penala i Skenderović u 85. minutu za Goč, a  Garović u 32. minutu. za Polet.