Novi uspesi vrnjačkih džudista

Među 139 takmičara iz 24 kluba na džudo turniru u Čačku takmičilo se i 10 džudista i džudistkinja "Goč"-a iz Vrnjačke Banje. U konkurenciji poletaraca Lazar Dimitrijević je osvojio prvo mesto, Nenad Radović i Nemanja Miodragović su osvojili dva treća mesta. U kategoriji mlađih pionira LazarnPljevaljčić osvojio je prvo a Vladan Bašić drugo mesto. U konkurenciji seniora dva druga mesta osvojili su Miloš Radović i Mihajlo Miodragović, dva treća mesta Dejan Topalović i Svetozar Stajkovac a šesto mesto pripalo je Aleksandru Miodragoviću. Na pojedinačnom Prvenstvu za mlađe pionire i pionirke u tehničkoj organizaciji džudo Saveza Beograd, učestvovala je i vrnjčanka Tijana Pljevaljčić u kategoriji do 36 kg osvojila je 8 mesto, reakao nam je tim povodom predsednik vrnjačkog džudo kluba i trener Zoran Stamenić i najavio nova ovogodišnja takmičenja i nove uspehe.