Šumadija 1903 pred promocijom

Zonaš sa Bubnja nastavlja istim tempom da održava prvo mesto na tabeli. I ovu utakmicu odigrali su bez primljenog gola, sa malom realizacijom. Sve je odlučeno još u prvom delu kada je nesnalažljivost domaće odbrane u 15. minutu kaznio iskusno Komatina. Već u 36. minutu rezultat je glasio 0: 2 posle gola Kneževića na asistenciju S. Milosavljevića, tako da je Šumadija 1903 zadržala prvo, dok je Arsenal zakovan za poslednje mesto tabele.

ARSENAL - ŠUMADIJA  1903 0: 2. KRAGUJEVAC. Strelci: 0:1,   Komatina 15, 0:2 Knežević u 36. minutu. Stadion: Arsenala - Gledalaca: 100. Sudija: Marko  Vasović (Kragujevac) 6, 5. Žuti  kartoni: Rašković, S. Milosavljević (Šumadija  1903). Igrač  utakmice: Đorđe  Komatina (Šumadija  1903).

ARSENAL: Filipović 6, 5, Bošnjaković 6, Simović 6, Blagojević 6, 5, Kuč 6, 5, Kandić 6, U. Stević 6, 5, Prodanović 6, 5, Petrović 6, Stefanović 7, Ilić 6.

ŠUMADIJA  1903: Milovanović 6, 5, Rašković 6, 5 (Beloica 6, 5), Bubanja 6, 5, S. Milosavljević 7, Komatina 7, 5, Marko  Milosavljević 7, Knežević 7 (Miloš Milosavljević-), Dimitrijević 6, 5, Tankosić 6, 5(Petrović -), Simić 7, Rakić 6.