XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
06/07.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.05.2017 16:30 OFK Sinđelić 0 : 0 Moravac Orion
07.05.2017 16:30 Radan 1 : 1 Ozren
07.05.2017 11:00 Car Konstantin 1 : 2 Jedinstvo (B)
06.05.2017 16:30 Trstenik PPT 1 : 1 Dunav
06.05.2017 16:30 Timok 1 : 0 Temnić 1924
06.05.2017 16:30 Sloga (D) 0 : 1 Jedinstvo (P)
07.05.2017 16:30 Vlasina 2 : 2 Radnički (S)
07.05.2017 16:30 Pukovac 2 : 1 Tabane 1970
07.05.2017 18:30 (Miško Perić)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Temnić 1924 25 18 5 2 59
2 Moravac Orion 25 15 4 6 49
3 OFK Sinđelić 25 13 7 5 46
4 Jedinstvo (B) 25 11 12 2 45
5 Radan 25 9 9 7 36
6 Trstenik PPT 25 10 6 9 36
7 Radnički (S) 25 10 6 9 36
8 Jedinstvo (P) 25 9 6 10 33
9 Dunav 25 8 8 9 32
10 Tabane 1970 25 9 3 13 30
11 Ozren 25 8 4 13 28
12 Pukovac 25 7 7 11 28
13 Car Konstantin 25 7 6 12 27
14 Timok (-7) 25 8 8 9 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Sloga (D) 25 5 6 14 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Vlasina 25 2 5 18 11
26.kolo
Sledeće kolo
13/14.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.05.2017 16:30 Moravac Orion 1 : 0 Pukovac
14.05.2017 16:30 Tabane 1970 3 : 0 Vlasina
13.05.2017 16:30 Radnički (S) 3 : 3 Sloga (D)
13.05.2017 16:30 Jedinstvo (P) 1 : 1 Timok
14.05.2017 16:30 Temnić 1924 3 : 1 Trstenik PPT
13.05.2017 16:30 Dunav 3 : 1 Car Konstantin
13.05.2017 16:30 Jedinstvo (B) 0 : 3 Radan
13.05.2017 16:30 Ozren 0 : 1 OFK Sinđelić

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu