XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
18.03.2006
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.03.2006 Student Radnički 56 : 74 Jedinstvo
19.03.2006 Vojvodina NIS Naftagas 99 : 79 Kovin
18.03.2006 Ušće 65 : 87 Hemofarm
18.03.2006 Crvena Zvezda 69 : 74 Partizan
18.03.2006 Spartak 55 : 63 Radnički NB
U ovom kolu slobodan je tim: Stara Pazova

I zenska liga SCG - Plasman ekipa nakon odigranih 22 kola:
1. HEMOFARM, 2. VOJVODINA NAFTAGAS, 3. JEDINSTVO, 4. CRVENA ZVEZDA, 5. USCE, 6. PARTIZAN, 7. KOVIN, 8. SPARTAK, 9. RADNICKI NB, 10. STARA PAZOVA i 11. STUDENT RADNICKI.

Na osnovu plasmana u I delu takmicenja I zenske lige sledece ekipe ostvarile su ucesce u Super ligi:
HEMOFARM, VOJVODINA NAFTAGAS, JEDINSTVO, CRVENA ZVEZDA, USCE I PARTIZAN.

Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Hemofarm 20 19 1 39
2 Vojvodina NIS Naftagas 20 19 1 39
3 Jedinstvo 20 12 8 32
4 Crvena Zvezda 20 12 8 32
5 Ušće 20 10 10 30
6 Partizan 20 10 10 30
7 Kovin 20 8 12 28
8 Spartak 20 8 12 28
9 Radnički NB 20 6 14 26
10 Stara Pazova 20 3 17 23
11 Student Radnički 20 3 17 23
Mini tabele za određivanje plasmana:
Vojvodina NIS Naftagas-Hemofarm55:74
Hemofarm-Vojvodina NIS Naftagas65:66
Hemofarm211139:121+18 (1.149) 3
Vojvodina NIS Naftagas211121:139-18 (0.871) 3

Crvena Zvezda - Jedinstvo 55:48
Jedinstvo - Crvena Zvezda 81:66
Jedinstvo211129:121+8 (1.066) 3
Crvena zvezda 211121:129-8 (0.938) 3

Ušće - Partizan 86:78
Partizan - Ušće 84:89
Ušće220175:162+13 (1.080) 4
Partizan202162:175-13 (0.926) 2

Spartak - Kovin 60:59
Kovin - Spartak 80:68
Kovin211139:128

+11 (1.086)

3
Spartak211128:139-11 (0.921) 3

Stara Pazova - Student Radnički 74:46
Student Radnički - Stara Pazova 64:59

Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu